MTB Tour České středohoří se letos nepojede!

Litoměřice – MTB Tour České středohoří se letos nepojede! Letošní 6. ročník oblíbeného závodu horských kol se startem i cílem v Litoměřicích se pořadatelé rozhodli „odpískat“. Nejistá situace, nejistí partneři, k tomu vysoká míra odpovědnosti a snaha nedělat kompromis, ale pokračovat na vysoké úrovni – přesně to vedlo k těžkému rozhodnutí, že rok 2020 bude v historii závodu chybět.

            „Omlouváme se všem cyklistům, kteří čekali na spuštění registrace, že jsme je nechali tak dlouho čekat a nakonec jim nepřinesli dobrou zprávu. Bylo to pro nás velmi těžké rozhodování, ale přiznám, že jsme se nechtěli pustit do jakéhokoli rizika, kterým bychom ohrozili nejen zdraví účastníků, ale také dobré jméno našeho závodu. Dlouho jsme si dávali na misky vah různá pro i proti, ale nakonec jsme dospěli k závěru, že závod raději na rok přerušíme,“ sdělil Lukáš Harvánek, ředitel MTB Tour České středohoří.

            Stále populárnější maraton horských kol, určený jak pro profesionální jezdce tak i širokou veřejnost a děti, se měl jet tradičně poslední zářijovou neděli a být součástí seriálu Král středohoří. Nakonec bude před svátečním Dnem české státnosti v Litoměřicích závodní volno. „Letošní rok je úplně jiný a především plný negativních zpráv, mnohdy vyhrocených kvůli médiím. Mezi lidmi panují obavy a kolikrát až panika. Nechci posuzovat zda oprávněně, to mi nepřísluší, ale určitě nijak zdravě. Covid-19 prostě setsakramentsky zahýbal našimi životy, zdravím lidí i firem a tím také světem eventů, do kterého náš cyklomaraton patří. Strašně nás ta situace mrzí, ale věřím, že nás všechny udělá silnějšími,“ podotkl Harvánek.

            Uplynulých 5. ročníků pořadatelé ukazovali, že nechtějí připravit pouze závod pro cyklistické nadšence. Z MTB Tour se stala sportovně-kulturní událost, která měla silný dopad na centrum města Litoměřice. Vždy atraktivní doprovodný program přilákal nejen amatérské jezdce, ale především jejich doprovod, diváky a děti. Loni šestice vypsaných závodních distancí dávala šanci porovnat se všem věkovým skupinám i úrovním a to dokonce i mladým handbikerům. „Pět let pracujeme na tom, abychom připravili vždy více atraktivní ročník. S tím také úměrně rostl náš rozpočet. Bez našich partnerů ale nejsme schopni připravit závod na takové úrovni. Do poslední chvíle jsme vyjednávali a následně si zkoušeli připustit míru rizika, do kterého bychom byli ochotni zajít, pokud bychom MTB Tour v klasickém rozsahu uspořádali. Čísla ale šla proti nám a upřímně přiznávám, že nejsme střelci, kteří by chtěli riskovat jakoukoli platební neschopnost. Dát všanc dobré jméno závodu prostě nechceme,“ dal srdce na dlaň Lukáš Harvánek.

            Pořadatelé přitom zvažovali několik možností – uspořádat závod v menším rozsahu, připravit virtuální závod, posunout termín anebo právě letošní ročník zcela vypustit. Nakonec vyhrála poslední varianta. „Závod od začátku připravujeme proto, aby závodníky i nás pořadatele bavil. Jsme zvyklí dělat věci naplno, aby akce měla přidanou hodnotu a byla hrdnou součástí sportovně-kulturního života Litoměřičanů. Tohle je zakořeněno v naší DNA a na tom hodláme i do budoucna stavět. Jelikož jsme nechtěli dělat kompromisy, dospěli jsme k rozhodnutí letošní ročník oželet a připravit se co nejlépe na ten další. Doufám tedy, že se všichni v plné síle setkáme v roce 2021,“ přeje si ředitel závodu Lukáš Harvánek.

Děkujeme, že jste s námi!

Hledáme pro vás vždy nové traily, jak a čím zlepšit naše služby, jak vykouzlit úsměv na tváři každého bikera, který se postaví na naší startovní čáru. Znovu a znovu, nalézáme odpověď v naší vášni pro cyklistiku.

VIDEO REPORT 2019

Unikátní video záběry z 5.ročníku MTB TOUR České středohoří. 

Přejeme příjemný divácký zážitek. 😉

Kamera: J.Syrový, J.Petrák
Letecké záběry: M. Martínkovič
Střih: J. Syrový
🔌 www.jansyrovy.cz

MTB Tour v Litoměřicích ovládl Vít Řehák

Litoměřice – Vít Řehák ovládl jubilejní 5. ročník závodu horských kol MTB Tour České středohoří. Jezdec týmu Mitas Cyklohelios za sebou nechal dvojici někdejších vítězů nejdelší královské trati Michala Bubílka a Roberta Novotného. Do Litoměřic tentokrát dorazil rekordní počet účastníků. Na vypsaných tratích si to mezi sebou rozdalo přes čtyři sta závodníků.

            „Letošní půlkulatiny jsme se snažili pojmout opravdu ve velkém stylu. Na náměstí jsme díky všem partnerům připravili zatím největší zázemí s doprovodným programem v dosavadní historii závodu. Chtěli jsme, aby si akci užili úplně všichni, teda jak závodníci, tak i jejich doprovod. K tomu jsme připravili zcela nové závodní tratě a navíc nám po několika letech, kdy už jsem byl ze situace hodně zoufalý, přálo počasí. Konečně vše vyšlo tak, jak jsme si přáli,“ byl spokojený Lukáš Harvánek, ředitel MTB Tour České středohoří.

            Závodníci letos nově bojovali na třech hlavních trasách o délkách 85, 65 a 45 kilometrů. Na trať přitom vyjížděl celý peloton pohromadě. Cyklistický had krásně projel Litoměřicemi, aby následně za Pokraticemi najel do terénu, kde se svedly tvrdé boje o letošní prvenství. „Každý měl navíc možnost se i při samotném závodě rozhodnout, že si zvolenou trasu oficiálně zkrátí. Prodloužit to nešlo, ale pokud někdo cítil, že je trať nad jeho síly, mohl jezdec pokračovat na kratší variantě bez hrozící diskvalifikace. A nakonec toho zhruba desítka jezdců i využila,“ podotkl ředitel Harvánek.

            Nejprestižnější distanci dlouhou 85 kilometrů nakonec překvapivě vyhrál Vít Řehák z Mitas Cyklohelios, který trasu zvládl za tři a půl hodiny. „Bylo to těžký, ujel jsem asi už na pátém kilometru. Udělala se menší díra a toho jsem využil – jel jsem dál a nepolevoval. Když jsem měl náskok přes dvě minuty, už jsem si říkal, že pokud nepřijde nějaká velká krize, že bych to mohl udržet,“ shrnul cestu za vítězstvím nejrychlejší jezdec královské trasy Vít Řehák, když si současně chválil letošní trasu. „Trať se mi moc líbila. Byly těžké kopce a minimum asfaltu, prostě tak jak to má být. Nikdy jsem tu nebyl, takže nevím, jak vypadala ta předchozí trať, ale tahle byla opravdu povedená,“ pochvaloval si Řehák, který za sebou nechal loňského vítěze Michala Bubílka. Jezdec týmu Kross Bikeranch Teamu tentokrát zaostal o čtyři minuty. „Já jsem tam zásadně zabloudil, takže realita byla taková, že z nějakého boje o přední příčky byla stíhačka. Na maratonech  s tím člověk musí počítat, že se občas něco přehlédne. S tím do to jdeme. Bohužel jsem si Vítka nechal odskočit na nějakých deset patnáct vteřin, které byly pro mě osudné, když jsem pak přejel odbočku,“ byl v cíli trochu zklamaný stříbrný Michal Bubílek, kterému ale radost udělala také letošní trať. „Když porovnám předchozí ročníky a pominu počasí, tak letos byla trať určitě nejtěžší – hodně výjezdů, pár těžkých sjezdů, prostě hodně pěkný,“ usmál se Bubílek.

            Nejlepší trojici na nejdelší distanci uzavřel Robert „Džovan“ Novotný. V závodě se ale blýskla devátým časem v absolutním pořadí jediná žena v pelotonu Milena Cesnaková. Ta ještě minulý týden startovala ve Švýcarsku na mistrovství světa, tentokrát „zatopila“ jezdcům na MTB Tour. „Já jsem ani nevěděla, jestli nějaké ženy startují. Když jsou nějací chlapi přede mnou, tak se naopak snažím jet s nimi,“ podotkla s úsměvem zlatá Milena Cesnaková.

            Na kratší 65 km dlouhé trase si pro suverénní vítězství přijel Jakub Špaček, který druhému Karlu Jurčovi nadělil deset minut a další dvě třetímu Miloši Králíkovi. Nejlepší žena Vendula Kelbichová přijela v osmnáctém nejlepším čase. Králem na pětačtyřicítce byl Pavel Linet. Jezdec týmu Areál Klíny a někdejší cyklokrosový reprezentant si prvenství také vychutnal. Cílem přijel po dvou hodinách se čtyřminutovým odstupem na druhého Milana Milereta a dalších pět minut najel na třetího Jana Maříka. „Čekal jsem, že trať bude trochu lehčí, ale jinak byla krásná. Jezdím sem každý rok a vždycky se těším, protože se mi tu strašně líbí. Je tu parádní zázemí, všechno skvěle připravené a na startu i v cíli vládne krásná atmosféra. Je málo závodů takhle pěkně připravených,“ pochválil organizátory vítězný Pavel Linet.

Nejlepší žena Andrea Maťhová přijela pět minut před druhou Monikou Čapkovou. „Mám ráda kopcovitý terén a tenhle byl fakt super. Trať byla vážně povedená. Udělala jsem si dostatečný náskok hned na začátku a pak už jsem si trasu užívala,“ byla spokojená Andrea Maťhová.

V součtu letos na jednotlivé trasy vyjelo přes čtyři sta účastníků. Připraven pro ně mimo tří hlavních závodních tras byl ještě osmikilometrový závod pro rodiny s dětmi nebo i nesoutěžní osmadvacetikilometrový výjezd se symbolickým uzavíráním Labské stezky. Celou akci přitom odstartoval čtvrthodinový dětský handbike race na Mírovém náměstí, který divákům bral dech a výkony hendikepovaných dětí donutily leckoho se zastydět nad vlastní leností. Přítomní se museli poklonit výkonu Bohumila Bretschneidera, Lukáše Kulhánka, Alex Borské, Aničky Hrdinové nebo Moniky Sojkové. Ceny se nakonec rozdávaly ve více než dvou desítkách kategorií.   

Součástí byl také pestrý doprovodný program na Mírovém náměstí, o který se postaral především Autosalon Horejsek se svými soutěžemi a testovacími jízdami. Celým dnem provázel nejúspěšnější paralympionik, cyklista a neskutečný sympaťák Jirka Ježek. „Jen těžko se popisuje ta radost, jakou po letošním ročníku mám. Závodníci nám chválí trasu, ohlasy jsou víc než pozitivní, k tomu se povedlo počasí, lidé se bavili, všichni naši partneři byli vynikající a dali do toho kus sebe a pomohli vytvořit fantastickou atmosféru. Za to jim patří velký dík a už teď se těším na další ročník,“ uzavřel 5. kapitolu MTB Tour Lukáš Harvánek.

Informace pro účastníky MTB TOUR České středohoří

PREZENTACE/REGISTRACE– výdej startovních čísel:

Platí pro on-line registrované i NOVĚ PŘÍCHOZÍ!

KDE: Mírové náměstí – mobilní kancelář

sobota   28.9.2019 

18:00 – 20:00 hodin (všechny kategorie 85, 65, 45, 28 i 8 km)

neděle 29. 9. 2019      

HANDBIKE RACE od 7:00 do 8:00 hodin
MINI MTB TOUR 8 od 7:00 do 8:20 hodin
MTB TOUR 85 od 7:00 do 9:35 hodin
MTB TOUR 65 od 7:00 do 9:35 hodin
MTB TOUR 45 od 7:00 do 9:35 hodin
MTB TOUR 28 od 7:00 do 9:45 hodin

START – neděle 29.9.:

Mírové náměstí

HANDBIKE RACE v 9:00 hodin
MINI MTB TOUR 8 v 9:20 hodin
MTB TOUR 85 v 10:35 hodin
MTB TOUR 65 v 10:35 hodin
MTB TOUR 45 v 10:35 hodin
MTB TOUR 28 v 10:45 hodin

Cíl – Mírové náměstí (platí pro všechny trasy)

Časová kontrola: 
Trasa 85, 65 i 45km kontrolní místo BUFET VARHOŠŤ v 16.00 hod. 

Při nesplnění výše uvedeného limitu bude závodník diskvalifikován.

Těšíme se na vás!

MTB Tour dává závodníkům žolíka a divákům pestrý program

Litoměřice – Už tuto neděli v Litoměřicích odstartuje 5. ročník MTB Tour České středohoří. A že tato akce pro širokou veřejnost nemá obdoby, potvrzuje aktivita pořadatelů, kteří mimo celé řady zpestření pro závodníky a diváky, připravili velmi zajímavé ceny a navíc cyklistům dávají pro hru velmi zajímavého žolíka – pokud někdo nestačí na vypsanou dlouhou trasu, může si během závodu zvolit, že pojede kratší a stále bude klasifikován a ve hře o pozici.

                „Ano, je to tak. Víme, že v tomhle jsme výjimeční. Opravdu platí, že závodníci na trati budou mít možnost si svůj závod oficiálně zkrátit. Obráceně, tedy ve smyslu, že jsem přihlášen na kratší a pojedu dlouhou, to ale nejde. Z dlouhé na krátkou to možné je. Je to jako pojistka pro případ, že někdo přecení své síly,“ vysvětlil možnosti Michal Volf, velitel trati MTB Tour České středohoří.

                Pořadatelský tým ze Spolku litoměřických cyklistů letos nachystal tři hlavní závodní trasy dlouhé 85, 65 a 45 kilometrů. Na všechny distance cyklisté vyjíždějí najednou v neděli 29. září v 10:35 hodin. A právě těchto tratí se možnost zkrácení týká. Pokud jezdec, který si zvolil nejdelší trasu, zjistí, že na to jeho fyzické síly nestačí, může pokračovat na kratší trati, aniž by čelil strachu z diskvalifikace. Stále přitom bude mít možnost umístit se v daném závodě. „Tuto možnost jsme úspěšně zavedli v loňském roce a řada cyklistů ji ráda využila a dokonce díky ní pak stáli i na stupních vítězů. Byli bychom ale více rádi, pokud by s tím závodníci záměrně nekalkulovali, protože to má být spíše jako pojistka před případným vyčerpáním,“ podotkl Volf.

                K trojici hlavních závodních tratí jsou na programu ještě další tři pro sportovní nadšence, děti a hobíky. V 9 hodin se na Mírovém náměstí pojede patnáctiminutový handbike race. Po něm v 9:20 hodin vyjedou na novou osmikilometrovou trasu nejmenší cyklisté a děti, kteří se poprvé v historii MTB Tour dostanou na levý břeh Labe. Pro cykloturisty a fitness jezdce je od 10:45 hodin připraven nesoutěžní výjezd na 28 km po Labské cyklostezce, kde se poprvé mísí klasická kola s elektrokoly. Při této jízdě se současně uzavře cyklistická sezóna na Labské stezce. Na obrátce v Církvicích dokonce bude čekat zámek, kterým se stezka pro letošek symbolicky uzamkne. Chybět nebude občerstvení a další soutěže.

                Nudit se nebudou ale ani diváci a závodní doprovod. Centrum města bude plné doprovodných akcí a aktivit včetně testování zcela nového modelu Škoda Kamiq, o které se postará partner Auto Horejsek. S ním navíc každý může soutěžit o CCS kartu v hodně 10 tisíc korun. „Cyklisté se navíc mohou těšit na tým masérů, kteří budou připraveni, nachystaný bude také výtečný gulášek, programem bude provázet velký sympaťák a nejúspěšnější paralympionik Jirka Ježek a samozřejmě máme také zajímavé ceny pro nejlepší jezdce, mezi kterými jsou třeba i sportovní hodinky G-Shock od GH Zlatnictví. Letošní MTB Tour bude dosud tou největší výzvou pro jezdce a nejpestřejší akcí pro diváky ve své historii, takže by bylo škoda v neděli nedorazit do centra Litoměřic,“ zve na závod Lukáš Harvánek, ředitel MTB Tour České středohoří.

MTB Tour má program pro děti i cykloturisty

Litoměřice – Necelé dva týdny zbývají do startu 5. ročníku cyklistického závodu MTB Tour České středohoří. Letos pořadatelé dávají větší šanci dětem a úplným amatérům, kteří si oblíbené bikové závody v centru Litoměřic mohou více užít. Nyní navíc prodlužují výhodnější on-line registraci.

                „MTB Tour letos dostala zcela nové a výrazně atraktivnější trasy. Chceme ale zaujmout širokou paletu milovníků cyklistiky – od těch nejzkušenějších až po ty, kteří zvažují, zda na to jejich věk či fyzický fond vůbec stačí. A já říkám, že se nemusí bát vůbec nikdo, a i proto jsme se rozhodli posunout konečný termín pro registraci, pokud by snad ještě někdo váhal,“ sdělil Lukáš Harvánek, ředitel MTB Tour České středohoří.

                On-line registraci pořadatelé posunuli prakticky o celý pracovní týden, tedy až do pátku 20. září. I po té se ale každý bude moci přihlásit ještě na místě v den konání akce. A letos to opravdu bude stát za to. Mimo trojice hlavních závodních tras (83 km, 64 km a 48 km) jsou připraveny ještě tratě pro děti a cykloturisty. Navíc přímo na Mírovém náměstí nově pojede patnáctiminutový Handbike race.Dětský mini maraton je dlouhý 8 kilometrů a je určený pro děti od 3 do 18 let. Rozdělený je na 5 věkových kategorií, ale pamětní medaili dostane v cíli každý,“ podotkl Harvánek s tím, že děti nově pojedou po levém břehu Labe, kde se jim budou otevírat krásné výhledy do středohoří. Čeká na ně rovinatý terén, ale různé povrchy trasy.  

                MTB Tour si ale letos užijí také cykloturisté. Pro ně je navíc na jejich 28 km dlouhé trase připraveno ve spolupráci s DAČS a Ústeckým krajem skutečné zamykání Labské cyklostezky. Trať vede po zmíněné cyklostezce, na jejíž obrátce v přístavišti v Církvicích bude čekat občerstvení a každý si zde bude moci symbolicky pomocí velkého zámku s klíčem uzavřít sezónu. „Každý navíc, kdo zámek zamkne, vyfotí se a vloží foto na sociální sítě s hashtagem #mtbtour , #ustinadlabem, #labskastezka si bude moci na místě vylosovat některou z cen jako třeba cyklolahev,“ upozornil na jedno ze zpestření Harvánek. Na obrátce však bude čekat také fruitbike, na kterém si každý bude moci zdarma ušlapat své vlastní čerstvé smoothie. Na této trase spolu poprvé společně mohou vyjet klasická kola s elektrokoly. „Každý sice bude mít své startovní číslo, budeme měřit časy, ale výsledky se nevyhlašují. Tady nejde o závodění, chceme jen motivovat turisty a fitness jezdce. Každý účastník proto dostane pamětní medaili,“ upozornil ředitel závodu.

                Velkých zpestření se dočkají účastníci i jejich doprovod také v cíli. Mimo občerstvení, budou k dispozici sprchy i téměř desítka masérů. O doprovodný program na Mírovém náměstí se z velké části postará Auto Horejsek, které přiveze i nový model Škoda Kamiq. „Letošní doprovodný program bude rozhodně největší, co jsme dosud na závodě měli. Díky všem našim partnerům bude hodně pestrý a nikdo se nudit rozhodně nebude,“ zve do Litoměřic na neděli 29. září ředitel závodu Lukáš Harvánek, když dodal, že celým dnem bude doprovázet historicky nejúspěšnější paralympionik, sympatický cyklista Jiří Ježek.

MTB Tour láká na Ježka i na historicky nejatraktivnější tratě

Litoměřice – Poslední zářijová neděle bude v Litoměřicích opět patřit bikerům. Na programu je 5. ročník oblíbeného závodu pro veřejnost MTB Tour České středohoří. Půlkulaté narozeniny akce oslaví zcela novými trasami. Pořadatelé slibují, že letos čekají na jezdce nejatraktivnější tratě z dosavadní historie. Závod navíc zpestří nejúspěšnější paralympijský cyklista všech dob Jiří Ježek.

            „Letos silně rozšiřujeme nabídku tratí, na které cyklisté mohou vyrazit. Na své si přijdou jezdci všech věkových kategorií i fyzických možností a závodních zkušeností. Stojíme si také za tím, že trasy jsou dosud ty nejzajímavější, takže pokud to jednoduše shrnu, letošní MTB Tour bude prostě pecka, u které žádný milovník horských kol nesmí chybět,“ zve do Litoměřic na neděli 29. září Lukáš Harvánek, ředitel závodu MTB Tour České středohoří.

            Pátý ročník je plný novinek a velkých zpestření. Závod nově zahájí čtvrthodinový handbike race přímo na Mírovém náměstí. Následně si krásné výhledy na středohoří užijí děti, pro které je přichystána nová rovinatá trať na levém břehu Labe. A pak přijdou na řadu tři hlavní závodní distance. Nejdelší královská trasa měří 83,3 km a má celkem pět občerstvovacích stanic, kde budou moci závodníci doplnit potřebnou energii. Střední trasa má 64,4 km a krátká měří 48,6 km. Přichystána je nově také nesoutěžní jízda na 28 km po Labské cyklostezce. „Ta je určena pro všechny fitness jezdce, sváteční jezdce, sportovně naladěné seniory a pohodáře. Symbolicky tak uzavřeme sezónu na Labské stezce a v rámci této cyklojízdy nově propojíme svět klasických a elektrokol! Na každého účastníka pak čeká v cíli pamětní medaile, chutné jídlo a další služby,“ sdělil ředitel závodu Lukáš Harvánek.

            Nejen nové závodní trasy, ale také pestrý doprovodný program je to, na co pořadatelé letošního 5. ročníku MTB Tour České středohoří do centra Litoměřic účastníky zvou. V průběhu celého dne si volnou chvíli užije také doprovod závodníků i samotní diváci. Připraveny budou osvědčené služby, spousta zábavy a  soutěží. O ty se postarají také partneři akce. Součástí bude třeba Auto Horejsek Road Show, jehož programem bude návštěvníky provázet moderátor Aleš Lehký,  člen někdejší oblíbené kapely Lunetic. „Menší návštěvníci si budou moci zkusit nafouknout duši jízdního kola, poskytnout první pomoc, vyzkoušet handbike, vydovádět se na dopravním hřišti, skákacím hradu či v nafukovacím labyrintu a zúčastnit se mnoha dalších aktivit. Velkým lákadlem budou také testovací jízdy a velké představení vozů s úplnou novinkou od Škoda Auto model Kamiq,podotkl Harvánek, když připomněl, že hlavním hostem a moderátorem MTB Tour bude velmi oblíbený paralympijský cyklista a motivační řečník Jiří Ježek.

            Do závodu již byla spuštěna na webu závodu www.mtbtour.cz on-line registrace. Až do pondělí 16.9. se každý může přihlásit za výhodnější startovné. „Přihlásit se ale bude možné i na místě v sobotu, tedy den před závodem, od 18:00 do 20:00 hodin a pak v neděli od 7 hodin. Registrace k jednotlivým závodům bude ukončena vždy hodinu před příslušným startem,“ upozornil ředitel MTB Tour Lukáš Harvánek.

ON-LINE REGISTRACE 2019 JE ZAHÁJENA!

Spustili jsme výhodnou registraci prostřednictvím on-line formuláře.

NOVĚ 5 atraktivních tratí!

  • MINI MTB TOUR 8km je určeno pro rodiny s dětmi – poprvé v historii MTB TOUR České středohoří přejezd na levý břeh Labe.
  • Solidní porci bikování zažiješ na 45 km trati.
  • Tvoje další osobní výzva může být trať na 65 km
  • Pro ty, kdo mají opravdu kuráž je tu 85 km – královská trať, která prověří cyklistické umění a fyzickou kondici nejednoho bikera.
  • ÚPLNOU NOVINKOU je trasa na 28 km (Labská stezka) určená pro cykloturisty, fitness jezdce a milovníky cyklostezek. Tuto trasu lze absolvovat také na elektrokolech. Jedná se o jedinou trasu v rámci MTB TOUR České středohoří, kde společně vyjedou klasická jízdní kola a elektrokola.

Prvních 100 registrovaných získá ke startovnému dárek, více informací najdete v propozicích závodu.

O dalších novinkách, které budou provázet letošní jubilejní 5.ročník MTB TOUR České středohoří vás budeme informovat.

Všechny novinky můžete sledovat zde na www.mtbtour.cz nebo na našem FB profilu.

Těšíme se na vás na startu v neděli 29.září!