INFORMACE PRO ZÁVODÍKY

INFORMACE PRO ZÁVODÍKY


PREZENTACE – výdej startovních čísel:

Platí pro on-line registrované i NOVĚ PŘÍCHOZÍ!
Mírové náměstí – mobilní kancelář

pátek   25.9.  

18:00 – 20:00 hodin (všechny kategorie 75, 45 i 8 km)

sobota 26. 9. 2015      

MTB TOUR 75 od 6:30 do 8:15 hodin
MTB TOUR 45 od 6:30 do 8:15 hodin
MINI MTB TOUR 8 od 6:30 do 9:00 hodin

On-line registrace za zvýhodněnou cenu

LEVNĚJŠÍ STARTOVNÉ (on-line registrace): platí nejpozději do pátku 18. 9. 2015 – podmínkou je připsání platby k tomuto dni na BÚ.

REGISTRACE bude možná také na místě v kanceláři závodu buď v pátek 25.9. od 18:00 do 20:00 hodin nebo v den závodu (26.9.) ráno od 6:30 do 8:15 hodin. (v tomto případě bez slevy ze startovného)

Prodloužení on-line registrace

Prodloužení on-line registrace

POZOR, POZOR, počet přihlášených v posledních dnech rychle stoupá a proto jsme se rozhodli posunout uzávěrku on-line registrace!!!

Uzávěrka přihlášek a levnějšího startovného za včasnou registraci se prodlužuje do středy 16. 9. 2015.

 

Brigáda

Brigáda

Hledáme především nadšené sportovce ať už aktivní či pasivní, starší 18ti let, kteří chtějí strávit příjemný den ve společnosti bikerů a být součástí atraktivní sportovní události. Více informací: Brigáda

 

MTB TOUR České středohoří uvádí oficiální video pozvánku!

MTB TOUR České středohoří uvádí oficiální video pozvánku!

Je to již nějaký ten pátek co se partička místních bikerů vydala po stopách MTB TOUR České středohoří a natočila pro vás tuto pozvánku. Rádi bychom touto cestou poděkovali všem zúčastněným, velký dík patří především Tomášovi Kumstátovi, našemu dvornímu fotografovi (příležitostnému kameramanovi), který pro nás natočil perfektní video materiál. Pak už jen stačilo zaběhnout do střižny k Martinovi Daňovi a strávit několik desítek příjemných hodin před obrazovkou… Výsledek posuďte sami.

Návod k použití: Pohodlně se posaď do židle, křesla nebo kamkoliv kde se cítíš dobře, zapni reproduktory a nastav hlasitost na třičtvrtiny výkonu a užij si pozvánku, která je určena přímo pro Tebe! Pokud si to napoprvé neužiješ, tak doporučujeme nastavit kvalitu videa na maximum, zobrazit na full screen a pustit znovu!

V hlavní roli: Zuzka, Dušan, Burky, Harvy, Vlk a v neposlední řadě Hans (to je ten borec v bílém s leftynou)

 

Přípravy závodu pokračují podle plánu

Přípravy závodu pokračují podle plánu

Agentura ochrany přírody a krajiny České republiky resp. Správa CHKO České středohoří udělila povolení pro konání MTB TOUR ČESKÉ STŘEDOHOŘÍ. Přípravy závodu tak pokračují dle předem stanoveného plánu.