MTB TOUR 28KM

Cykloturisté, fitness jezdci a milovníci cyklostezek absolvují celkem 28 km, při kterých společně symbolicky uzavřou cyklistickou sezónu na Labské stezce. 

Start/Cíl na Mírovém náměstí, poté na cyklostezku (Labská – směr Ústí nad Labem) ulicí Zahradnická. Po dojetí na obrátku (Církvice – přístaviště) se účastníci otočí a pokračují zpět stejnou cestou. Průjezd městem na zpáteční cestě bude veden ulicí Zahradnická, Mariánské náměstí, Michalská – Cíl.

Tuto trasu lze absolvovat také na elektrokolech. Jedná se o jedinou trasu v rámci MTB TOUR České středohoří, kde společně vyjedou klasická jízdní kola a elektrokola.

Startující mají v ceně startovného regenerační masáž, teplé jídlo po dojezdu včetně nápoje, sprchu nebo možnost umýt si kolo wapkou. Zároveň obdrží startovní číslo s čipem a bude jim změřen čas, který bude k nahlédnutí na našich stránkách v sekci výsledky.

TIP: Na obrátce v Církvicích na každého účastníka čeká možnost ušlapat si vlastní smoothie na speciálně upraveném kole (tzn. fruitbike). Obvykle je zamykání sezóny spíše virtuální, u nás je to jinak! Na obrátce v Církvicích na vás čeká velký visací zámek s unikátním klíčem. V případě, že si uděláte fotku při zamykání a budete jí sdílet pod hastagem #mtbtour, #labskastezka, #ustinadlabem, tak si hned na místě můžete vylosovat jednu z atraktivních cen. Na místě se lze také občerstvit musli tyčinkou a doplnit vodu před zpáteční jízdou.

Start závodu v 10:45 hod. Propozice

Účastníci této trasy získají po dojezdu pamětní medaily, neproběhne klasické vyhlášení vítězů!

Profil trati podle vzdálenosti:

Detail trati: pro detailní informace o trati klikni na obrázek nebo link: on-line mapa

Comments are closed.